Zaplecze techniczne

Szwalnia

Szwalnia

Cała produkcję wykonujemy w Polsce. W naszej szwalni pracujemy na wysokiej jakości maszynach stębnówkach, overlokach 4 i 5 igłowych, renderkach (maszynach ściegu (...)

Sprawdź
Wzorcownia

Wzorcownia

To tutaj projekty i koncepcje nabierają właściwego kształtu. Dla naszych klientów oferujemy możliwości przygotowania kolekcji. W praktyce wspieramy naszych kontrahentów (...)

Sprawdź
Konstrukcja

Konstrukcja

To początek drogi produktu. Wiemy jak ważny jest start. Przykładamy należytą staranność do wykonania każdego elementu. Korzystamy z tabel antropometrycznych, potrafimy dopasować konstrukcję (...)

Sprawdź
Krojownia

Krojownia

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników realizujemy nawet najbardziej złożone projekty. Każdy układ powstaje osobno, jako pieczołowicie przygotowany rysunek krojczy. (...)

Sprawdź
Hafciarnia

Hafciarnia

Wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowe trendy w zdobnictwie, pozwalają nam na zaoferowanie jednej z najszerszych palet możliwości hafciarskich na rynku. Korzystamy z nici firmy o uznanej (...)

Sprawdź
Sitodruk

Sitodruk

Niewątpliwe jest to najpopularniejsza metoda zdobienia odzieży powstającej z dzianin. Dlatego też, szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych nadruków, które wyróżniają nas pod tym (...)

Sprawdź
Dzianiny

Dzianiny

Na stałe współpracujemy z dziewiarnią (P.P.H.U. Jakub Wendler), dzięki czemu mamy wpływ na jakość produktu od początku jego powstawania aż do produktu finalnego. Nasze dzianiny posiadają (...)

Sprawdź
Projektowanie

Projektowanie

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług kreatywnych. Projektowanie grafik od podstaw, tworzenie wizualizacji, dobór technik aplikacji. W naszym zespole na stałe pracuje grafik oraz (...)

Sprawdź