Całą produkcję wykonujemy w Polsce. W naszej szwalni pracujemy na wysokiej jakości maszynach stębnówkach, overlokach 4 i 5-igłowych, renderkach, ryglach.

To tutaj projekty i koncepcje nabierają właściwego kształtu. Dla naszych klientów oferujemy możliwości przygotowania kolekcji. Wykonujemy nietypowe rozmiarówki.

Potrafimy dopasować konstrukcję do wybranego modelu, czy też tabeli rozmiarowej dostarczonej przez klienta. Korzystamy z tabel antropometrycznych.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników realizujemy najbardziej złożone projekty. Każdy układ powstaje osobno, jako pieczołowicie przygotowany rysunek krojczy.

Na stałe współpracujemy z dziewiarnią (P.P.H.U. Jakub Wendler), dzięki czemu mamy wpływ na jakość produktu od początku jego powstawania aż do produktu finalnego.

Wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowe trendy w zdobnictwie, pozwalają nam na zaoferowanie jednej z najszerszych palet możliwości hafciarskich na rynku.

Niewątpliwe jest to najpopularniejsza metoda zdobienia odzieży powstającej z dzianin. Dlatego też, szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych nadruków.

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług kreatywnych. Projektowanie grafik od podstaw, tworzenie wizualizacji, dobór technik aplikacji.

Wyróżnia nas

Na stałe współpracujemy z dziewiarnią (P.P.H.U. Jakub Wendler), dzięki czemu mamy wpływ na jakość produktu od początku jego powstawania aż do produktu finalnego.

Indywidualna oferta współpracy pozwala na przygotowania finalnego produktu zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów.

Potwierdzeniem jakości dzianin, które wykorzystujemy w procesie produkcji są certyfikaty przyznawane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.

Screenshot

O nas

Jesteśmy producentem odzieży all in one. Możemy zaproponować kompleksową współpracę: od stworzenia konstrukcji, krojów, doboru dzianiny, kompletacji druków i haftów czy też wytłoczeń, aż po finalny produkt zapakowany, ometkowany i gotowy do sprzedaży

Czytaj więcej

Dzianiny

Najwyższa jakość dzianin od Jakuba Wendlera

Sprawdź szczegóły