O nas

Producent odzieży all in one

Jesteśmy producentem odzieży all in one. Możemy zaproponować kompleksową współpracę: od stworzenia konstrukcji, krojów, doboru dzianiny, kompletacji druków i haftów czy też wytłoczeń, aż po finalny produkt zapakowany, ometkowany i gotowy do sprzedaży. Na stałe współpracujemy z dziewiarnią (P.P.H.U. Jakub Wendler), dzięki czemu mamy wpływ na jakość produktu od początku jego powstawania aż do produktu finalnego.

Warto podkreślić, że wszystkie nasze ubrania powstają w Polsce z użyciem polskich materiałów oraz wykonane są przez polskich kooperantów. Gwarantuje to wysoką jakość produktu, oraz utrzymanie parametrów technicznych odzieży na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w odzieży streetowej, współpracujemy z markami uznanymi zarówno w Polsce jak i na świecie.

Współtworzyliśmy konfekcję damską dla czołowych marek i projektantów polskiego rynku mody.Nasze dzianiny posiadają odpowiednie certyfikaty takie jak: Oeko-Tex@ Standard 100, Bezpieczny dla dziecka, IQ Cool Comfort Hunstman.

Pic
Najwyższa jakość dzianin

Na stałe współpracujemy z dziewiarnią (P.P.H.U. Jakub Wendler), dzięki czemu mamy wpływ na jakość produktu od początku jego powstawania aż do produktu finalnego.

Pic
Zaplecze techniczne

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym dostosować ofertę do wymagań klientów. Dysponujemy pierwszym w Polsce materiałem pod druki sublimacyjne.

Pic
Doświadczony personel

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej pordukcji dzianin. Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają otrzymane certyfikaty.

Każda partia jest szczegółowo analizowana przez nowoczesne laboratorium, w którym odrobimy kolor oraz sprawdzimy wszelkie właściwości techniczne dzianiny według Państwa potrzeb. Nasze laboratorium wyposażone jest w spektofotometr firmy Xrite, posiadamy również maszynę do robienia testów na tarcie, piling wg metody Matrindale oraz maszynę do testowania odporności na pot i trwałości dzianiny firmy Technorama. Nasza dziewiarnia wyposażona jest w szeroki wachlarz maszyn dziewiarskich. Posiadamy kilkadziesiąt maszyn dziewiarskich różnego typu. Pracujemy na maszynach barwiarskich, stabilizatorach i kompaktorach uznanych marek.

Możemy się pochwalić pierwszym w Polsce materiałem pod druki sublimacyjne, który w swoim składzie zawiera, na wewnętrznej stronie bawełnę, na zewnętrznej stronie poliester – dzięki temu udało się pogodzić problem wyraźności nadruku sublimacyjnego z wygodą i komfortem noszenia ubrań. Posiadamy duże doświadczenia jeśli chodzi o wszelkie rodzaje sitodruków. Specjalizujemy się w sitodruku termotransferowym. Wykonujemy również sublimację zarówno na gotowych wykrojach jak i z tzw. „metra”. W naszych projektach wykonujemy nadruki o wielkościach do 65x85cm. Wykorzystujemy również techniki sitodruku wodnego i wywabu