Dzianiny


Na stałe współpracujemy z dziewiarnią (P.P.H.U. Jakub Wendler), dzięki czemu mamy wpływ na jakość produktu od początku jego powstawania aż do produktu finalnego. Nasze dzianiny posiadają odpowiednie certyfikaty takie jak: Oeko-Tex@ Standard 100, Bezpieczny dla dziecka, IQ Cool Comfort Hunstman.

Każda partia jest szczegółowo analizowana przez nowoczesne laboratorium, w którym odrobimy kolor oraz sprawdzimy wszelkie właściwości techniczne dzianiny według Państwa potrzeb. Nasze laboratorium wyposażone jest w spektofotometr firmy Xrite, posiadamy również maszynę do robienia testów na tarcie, piling wg metody Matrindale oraz maszynę do testowania odporności na pot i trwałości dzianiny firmy Technorama. Nasza dziewiarnia wyposażona jest w  szeroki wachlarz maszyn dziewiarskich. Posiadamy 40 maszyn dziewiarskich różnego typu m.in Pilotelli, Terot, oraz najnowsze maszyny Orizio. Jeśli chodzi o wykańczalnię i barwiarnię, posiadamy maszyny barwiarskie firmy MCS i Scholl. Pracujemy na stabilizatorach firmy Brueckner i Muzzi, draparkach Lafer Spa oraz Danti Paolo, kampaktorach firmy Lafer (jedne z najnowszych w Polsce) i w szerokości Ferraro, suszarce beznapięciowej Salvade. 

Możemy się pochwalić pierwszym w Polsce materiałem pod druki sublimacyjne, który w swoim składzie zawiera, na wewnętrznej stronie bawełnę, na zewnętrznej stronie poliester - dzięki temu udało się pogodzić problem wyraźności nadruku sublimacyjnego z wygodą i komfortem noszenia ubrań.